Wózki paletowe ręczne

Wózek ręczny paletowy unoszący, paleciak ręczny, wózek widłowy służący do transportowania na krótkich odcinkach towarów umieszczonych na paletach oraz podnoszenia ich na wysokość do 20 centymetrów. Z uwagi na wysokość podnoszenia wózek nazywamy unoszący, nie jak często błędnie się nazywa podnośnikowe. Wózki podnośnikowe służą do podnoszenia palet z ładunkiem na większe wysokości, na przykład w celu ułożenia palety na regale, takie wózki również posiadamy w ofercie, zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Pierwszy na świecie ręczny wózek widłowy paleciak został wyprodukowany w 1947 roku , 72 lata później oferujemy Państwu sprawdzoną i niezawodną konstrukcję wózka paletowego który posłuży przy ciężkich pracach przez wiele lat.

Wózek ręczny paletowy unoszący ma udźwig 2,5 tony. Oferujemy długości wideł która waha się od 80 do 200 centymetrów. Rozstaw wideł 54 cm,  Wysokość minimalna wideł wynosi 8,5 centymetra, natomiast maksymalna 20 centymetrów. Na końcu wideł zastosowane są podwójne rolki. Koła sterujące wykonane z żeliwa oblane pouliretanem, z takiego samego materiału wykonane się rolki. Dostępne są również paleciaki które mają koła sterujące na gumie lub nylonie

Nasze wózki paletowe są najczęściej wykorzystywane w hipermarketach przy rozwożeniu towarów na terenie sklepu, w magazynach, hurtowniach, na samochodach dostawczych i liniach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest przewożenie ładunków na krótkich dystansach.

Showing all 8 results